logotyp

kontakt gora

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym godziny otwarcia sklepu mogą ulec zmianie. Prosimy o kontakt telefoniczny ze sklepem.
Prosimy o przestrzeganie wyznczonych stref do przebywania. Zalecamy płatność kartą. Istnieje możliwość dowozu do klienta sprzętu pierwszej potrzeby.  
Prosimy o przybycie w okryciu ustno-nosowymm.
 

Informujemy, iż z początkiem roku ruszyły dofinansowania z MOPS / PCPR  do zakupu Łóżek Rehabilitacyjnych, Schodołazów oraz Podnośników.

Można również starać się o refundację z NFZ na Sprzęt Ortopedyczny oraz dodatkowe dofinansowanie z MOPS /PCPR. 

Szczegółowe informacje odnośnie dofinansowań i wniosków uzyskają Państwo w naszm Sklepie Medycznym.

Informujemy, iż ruszył długo oczekiwany program na dofinansowania z MOPS / PCPR  do zakupu skuterów elektrycznych. 

Jest też aktywny porgram na utrzymanie wózka elektrycznego / skutera elektrycznego w sprawności tzn. akumulatory, okablowanie itp. 

Można również starać się o dofinansowanie z NFZ oraz częsciowy zwrot z MOPS / PCPR na wózki elektryczne. 

Szczegółowe informacje odnośnie dofinansowań i wniosków uzyskają Państwo w naszm Sklepie Medycznym.

Od 1 lipca 2018 r. osoby ze Znacznym Stopniem Niepełnosprawności mogą poza kolejnością korzystać ze świadczeń opieki zdrowotnej.

Zostały zniesione wieloletnie okresy użytkowania Wyrobów Medycznych, oznacza to nieograniczony dostęp do Wyrobów Medycznych takich jak

np. wózki inwalidzkie, pieluchy, materace przeciwodleżynowe. 

O szczegóły prosimy pytać w naszym Sklepie Medycznym lub pod nr tel. 513 682 110.

Informujemy, że w naszym sklepie przy ul. Łomżyńskiej 48A w Bydgoszczy można zasięgnąć bezpłatnych konsultacji stomijnych, udzielanych przez wyspecjalizowaną w tym zakresie pielęgniarkę. 

Istnieje również możliwość konsultacji z pielęgniarką stomijną w miejscu zamieszkania pacjenta, po wcześniejszym umówienu telefonicznym . ZAPRASZAMY!

Oferujemy dowóz każego sprzętu medycznego do domu klienta wraz z montażem i demontażem - GRATIS!

Dodatkowo raz w tygodniu do klienta dowozimy sprzęt co-miesięcznego zaopatrzenia: wyroby chłonne, stomijne, urologiczne itp. 

Udzielamy wszelkich informacji związanych z dofinansowaniami z NFZ lub MOPS /PCPR oraz posiadamy niezbędne wnioski, które pomagamy wypełnić.

Sprowadzamy sprzęt na indywidualne zamówienie Klienta.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.